نمایشگاه بین‌المللی معدن و متالورژی در مشهد آغاز به کار کرد

نمایشگاه بین‌المللی معدن و متالورژی در مشهد

در حاشیه آیین آغاز به کار این نمایشگاه، معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد گفت: پنج کشور خارجی شرکت کننده در این نمایشگاه عبارتند از چین، ترکیه، روسیه، ایتالیا و آلمان برگزار می شود.

مطلب مرتبط:اخبار نمایشگاهعلی جلوه افزود: در بخش مشارکت‌کنندگان داخلی ۵۵ درصد مشارکت کنندگان از استان خراسان و ۴۵ درصد از استان‌های تهران، اصفهان، مرکزی، آذربایجان‌شرقی، فارس، کرمان، یزد و خوزستان در این نمایشگاه حضور دارند.

وی ادامه داد: زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در این نمایشگاه آخرین دستاوردهای حوزه معدن و متالورژی و زمینه های تجارت و تعامل نهاد های مربوطه است که در کنار آن سمینار و کارگاه آموزشی نیز برگزار می شود.

معاون نمایشگاهی نمایشگاه بین‌المللی مشهد با اشاره به اهداف برگزاری این نمایشگاه گفت: معرفی زمینه های صادرات، ظرفیت های موجود و انجام راهکارهای بین المللی برای بهرمندی بیشتر از مهمترین اهداف برگزاری این نمایشگاه است.

جلوه افزود: شانزدهمین نمایشگاه معدن و متالورژی در ۲۰ هزار متر مربع فضای نمایشگاهی و در سالن‌های فردوسی و عطار و فضای باز این مجموعه برپا شده است.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه از امروز تا سوم مردادماه پیش رو در ساعات ۱۶ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین‌المللی مشهد دایر است و پیش‌بینی می‌شود حدود سه هزار نفر بازدید کننده داشته باشد.

نمایشگاه بین‌المللی مشهد در سال ۱۳۷۷ با هدف تسهیل توسعه صنعت و ترویج تبادل نمایشگاهی در زمینی به وسعت ۶۰۰ هزار مترمربع به بهره برداری رسید. این مرکز سالانه با برگزاری بیش از ۴۰ نمایشگاه ملی و بین‌المللی، میزبان حدود ۲ میلیون نفر بازدید کننده است.

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *