فهرست عوارض صادراتی زیر دست تشکل‌ها

فهرست عوارض صادراتی زیر دست تشکل ها

حسین سلاح ورزی نایب‌رئیس اتاق ایران پیشنهاد کرد فهرست مواد خام و نیمه خام مشمول مالیات و عوارض بر صادرات از سوی اتاق ایران با مشارکت تشکل‌ها و انجمن‌های معدنی و پتروشیمی تهیه شود.

نشست تعیین فهرست مواد خام و نیمه خام معدنی و پتروشیمی جهت قرار گرفتن این مواد در شمول مالیات بر درآمد صادرات در اتاق ایران برگزار شد. پیش از این وزیر اقتصاد در نامه‌ای به اتاق ایران خواستار دریافت فهرست پیشنهادی این اتاق برای اجرای قانون مالیات و عوارض بر صادرات مواد خام و نیمه‌خام شده بود.در این نشست حسین سلاح‌ورزی، نایب‌رئیس اتاق ایران، علی چاغروند، سرپرست معاونت کسب‌وکار اتاق ایران و جمعی از نمایندگان تشکل‌های معدنی و پتروشیمی حضور داشتند.

مطلب مرتبط: اخبار نمایشگاه

تکشل های مرتبط حوزه معدن و پتروشیمی

حاضران در این نشست، پس از بیان نظرات مختلف خود با پیشنهاد سلاح‌ورزی مبنی بر مشارکت در تهیه فهرست مواد خام مشمول مالیات صادرات موافقت کردند.

پیشنهاد مشخص سلاح‌ورزی این بود که تشکل‌های مرتبط با حوزه معدن و پتروشیمی، ظرف زمانی مشخصی نظرات خود را در خصوص فهرست مواد خام مشمول مالیات صادرات تهیه و به اتاق ایران ارسال کنند تا پس از جمع‌بندی، فهرست نهایی از سوی اتاق ایران به وزارت اقتصاد ارسال شود.

مطلب مرتبط: اخبار صنعت سنگ

5/5 - (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *