اعلام شیوه‌نامه و زمان‌بندی مزایده عمومی معادن کشور

اعلام شیوه‌نامه و زمان‌بندی مزایده عمومی معادن کشور

وزارت صنعت، معدن و تجارت شیوه‌نامه و زمان‌بندی مزایده عمومی در قالب بسته سرمایه‌گذاری در ۲۲ استان در قالب ۴۶ بسته سرمایه‌گذاری را اعلام کرد.

 اواخر مهرماه، معاون امور معادن و صنایع معدنی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان تهران، از برگزاری مزایده معادن استان تهران در آذرماه خبر داد و بر لزوم دارابودن صلاحیت فنی افراد متقاضی بر لزوم توامندی و صلاحیت مالی تاکید کرد.

مطلب مرتبط:اخبار صنعت سنگحال طبق وعده داده‌شده، وزارت صمت شیوه‌نامه و زمان‌بندی مزایده عمومی معادن کل کشور را تشریح کرده است.

بر این اساس در راستای فعال‌سازی و آزادسازی محدوده‌ها و مجوزهای معدنی بلاتکلیف و غیر فعال از طریق مزایده عمومی لیست بسته‌های سرمایه‌گذاری استان‌ها منضم به شیوه‌نامه مزایده عمومی در قالب بسته‌های سرمایه‌گذاری معادن کشور به همراه برنامه زمان‌بندی مزایده عمومی جهت اقدامات مشروحه اعلام شد.

۱- بارگذاری مشخصات بسته سرمایه‌گذاری هر استان که با هماهنگی اعلام شده است در سامانه تداراکات الکترونیکی دولت و اخذ کد مزایده از سامانه مذکور

۲- قراردادن محدوده‌ها و مجوزهای معدنی بسته‌های سرمایه‌گذاری در لایه مزایده با رنگ مشخصه تعریف‌شده در سامانه کاداستر معدن برای دید عموم در سامانه با در نظر گرفتن برنامه زمان‌بندی

۳- اطلاعات و مشخصات محدوده‌ها و مجوزهای معدنی بسته‌های سرمایه‌گذاری، شرایط واگذاری بسته‌های سرمایه‌گذاری در مزایده عمومی توسط سازمان استان در لیست مزایده با ذکر توضیحات کامل اطلاع‌رسانی شود.

۴- اطلاع‌رسانی برگزاری مزایده و شیوه‌نامه ارسالی از طریق سایت، پورتال سازمان جراید محلی، سازمان نظام مهندسی معدن و خانه معدن صورت خواهد گرفت.

5/5 - (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *