رونده نمای سنگ به دلیل مخاطراتش باید بسته شود

رونده نمای سنگ به دلیل مخاطراتش باید بسته شود

“خطر پرتاب سنگ نما در هنگام زلزله”

معاون معماری و شهرسازی شهرداری تهران گفت: پرونده نمای سنگ باید بسته شود چرا که در زمان زلزله سنگ پرتاب می‌شود و خطرناک است.

به گزارش ایسنا، حمیدرضا صارمی در نشست تخصصی اعضای کمیته‌های نمای شهر تهران اظهار کرد: هویت هر شهر بیشتر در سیما و منظر نمایان می‌شود. ما عصر مدرن را پذیرفتیم و متأسفانه خیلی زود درگیر نماهای تجملاتی شدیم.

مطلب مرتبط:صنعت سنگوی افزود: بر اساس اسناد علمی و گام دوم انقلاب و همچنین برنامه چهارم توسعه شهر تهران باید پرونده نمای سنگ بسته شود؛ چرا که در زمان زلزله سنگ پرتاب می شود و ما این موضوع را در زلزله اخیر ترکیه مشاهده کردیم و خطرناک است. امروز در بحث نما از بلوغ معماری فاصله داریم. نیاز داریم تا این مبحث در دانشگاه تدریس شود. همچنین در مقوله ساماندهی نما چند نکته از جمله هویت محله ها، متریال و… باید مورد توجه قرار گیرد.

بر اساس گزارش سایت شهر، وی در پایان خاطرنشان کرد: شهرداری از اجرای نماهای ایرانی-اسلامی استقبال می‌کند و می‌خواهیم این روش معماری را ترویج کنیم.

——————————————————-
سلام به همکاران عزیز
از بین همکاران عزیز کسی نیست که از صنعت سنگ دفاع کنه و به این اقا اعلام کنه اول بره اطلاعاتش رو بیشتر کنه و بعد چنین حکم ناقص و بی منطقی ارایه بده !
اگر جلوی این حجمه رو نگیریم صنعت سنگ ایران ضربه محکمی از مدیریت نالایق حاضر در کشور خواهد خورد .
حاج سید جوادی

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *