جذب سرمایه گذاران توانمند، برای واگذاری محدوده های معدنی

جذب سرمایه گذاران توانمند

استاندار خراسان جنوبی گفت: برنامه استان این است که محدوده های معدنی برای بهره برداری به سرمایه گذاران توانمند و دارای صلاحیت واگذار شود.

جواد قناعت، استاندار خراسان جنوبی در دیدار با مدیرعامل گروه توسعه معادن و صنایع معدنی سیک اظهارداشت: برنامه استان این است که محدوده های معدنی برای بهره برداری به سرمایه گذاران توانمند و دارای صلاحیت واگذار شود.

مطلب مرتبط:صنعت معدنوی خاطرنشان کرد: موضوع واگذاری محدوده های معدنی به سرمایه گذاران دارای صلاحیت و توان اجرایی لازم، ضابطه قانونی است و در استان هم با جدیت دنبال می شود.

وی با اشاره به ظرفیت های معدنی غنی استان، تصریح کرد: ایجاد زیرساخت های لازم برای توسعه صنایع فرآوری معدنی از اولویت های استان است.

به گفته وی توجه به این موضوع، جلوی دلالی و واسطه گری را می گیرد.استاندار خراسان جنوبی از پیشینه فعالیتی این هلدینگ اقتصادی گفت و اظهار داشت: طی جلساتی با محوریت معاونت هماهنگی امور اقتصادی استانداری و بررسی های میدانی، شرایط به منظور توسعه فعالیت های این شرکت در استان فراهم شود.

قناعت به ظرفیت های کشاورزی استان اشاره کرد و ادامه داد: از تجربه گروه توسعه معادن و صنایع معدنی سیلک در ایجاد شهر هوشمند کشاورزی هم می بایست در راستای ایجاد ارزش افزوده در محصولات کشاورزی استان استفاده شود.

محمدی، مدیرعامل گروه توسعه معادن و صنایع معدنی سیلک ، ضمن ارائه گزارش جامعی از وضعیت فعالیت این مجموعه در استان به تشریح موانع موجود در مسیر کار پرداخت. وی درخصوص توسعه سرمایه گذاری های مجموعه در استان خراسان جنوبی قول مساعد داد.

امتیاز دهید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *