جزئیات مزایده جدید ایران خودرو

جزئیات مزایده جدید ایران خودرو

مزایده خودرو یکی از مزایده‌های محبوب در میان مردم به شمار می‌رود. یکی از سایت‌هایی که امکان مزایده اینترنتی را برای شما فراهم می‌کند، سامانه مزایده ایران خودرو است. در این مزایده‌ها هر کسی که بیشترین مبلغ را اعلام کند، صاحب خودرو می‌شود.

اگر قصد شرکت در مزایده ایران خودرو را دارید، شرایط و لیست اقلام مزایده را قبل از شروع حتما مطالعه کنید. تیم اجرایی بر تمام مراحل مزایده نظارت می‌کنند. بعد از اینکه مزایده به پایان رسید، پاکت‌ها باز و برندگان مزایده مشخص می‌شوند. تمامی این مراحل به صورت اینترنتی و در سایت ایران خودرو انجام می‌شوند.

جدیدترین مزایده ایران خودرو

گروه صنعتی ایران خودرو به نمایندگی از شرکت سمند ترابر بین‌الملل تعدادی از خودروهای سواری کارکرده را از طریق مزایده عمومی و به روش اینترنتی به فروش می‌رساند.

این مزایده روز شنبه ۷ مردادماه آغاز می‌شود و تا سه‌شنبه ۱۰ مردادماه ادامه دارد.

ساعت برگزاری مزایده ۸:۳۰ لغایت ۱۵:۰۰ است که ارائه پیشنهاد قیمت از طریق سایت اینترنتی ‌auction.ikco.ir امکان‌پذیر می‌باشد.

شرایط شرکت در مزایده ایران خودرو

شرکت‌کنندگان در مزایده جدید ایران خودرو باید 10 میلیون تومان سپرده‌گذاری داشته باشند.

آنطور که ایران خودرو اعلام کرده افراد می‌توانند از طریق درگاه بانکی موجود در سامانه اینترنتی را این مبلغ را پرداخت کنند و محدودیت انتقال وجه ندارند. البته درگاه بانکی فقط امکان انتقال وجه از صاحبان اصلی حساب بانکی دارد.

برنده مزایده ایران خودرو باید ظرف مدت مشخص‌شده در سامانه و پس از اعلام نتایج، نسبت به واریز کل مبلغ خودرو اقدام کند.

3/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *