نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی در زنجان گشایش یافت

نمایشگاه بین المللی معدن، صنایع معدنی در زنجان گشایش یافت

مدیرعامل شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی کاسپین استان زنجان در مراسم افتتاحیه این نمایشگاه افزود: این نمایشگاه به لحاظ کمی “متراژ” ۱۵ درصد افزایش داشته و در غرفه ماشین آلات معدنی هم رتبه بسیار بالایی دارد.

مطلب مرتبط:اخبار نمایشگاهرضا قندیلی اهداف برگزاری این نمایشگاه را تکمیل زنجیره تولید مواد معدنی، تامین ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز معدن، سرمایه گذاری در حوزه صنایع پایین دستی و بالا دستی معادن ذکر کرد.

وی اظهار داشت: در این نمایشگاه ۷۰ شرکت کننده از استان های تهران، اصفهان، البرز، قزوین، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی و غربی، گیلان و نمایندگانی از کشورهای سوئد، نروژ، چین و ترکیه شرکت کرده اند.

این مسوول متراژ نمایشگاه را ۶ هزار متر مربع اعلام کرد و گفت: بیشترین مشارکت در زمینه معادن، شرکت های دانش بنیان حوزه فرآوری، ماشین آلات معدنی وراهسازی، تولیدکنندگان پمپ و الکترو موتورهای مورد مصرف در معادن، تجهیزات خردایش و فرآوری است.

وی اضافه کرد: زمینه فعالیت مشارکت کنندگان در گروه کالایی شامل معادن روباز و زیرزمینی، اکتشاف، استخراج، بهره برداری و فرآوری مواد معدنی، ماشین آلات معدنی و راهسازی، مهندسین مشاور و پیمانکاران معادن، تولیدکنندگان تجهیزات خردایش و فرآوری مواد معدنی و غیره است.

مجری برگزاری این نمایشگاه نیز افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه معرفی استان زنجان به عنوان قطب معدنی شمالغرب کشور است اما متاسفانه زیرساخت های لازم برای برگزاری چنین نمایشگاهی فراهم نیست.

محمود بندرچی افزود: متاسفانه برای نمایشگاه هایی در سطح بسیار بالا زیر ساخت های از نظیر هتل های چند ستاره فراهم نیست که در صورت سرمایه گذاری ها می توان بهروری لازم را داشت.

وی خاطر نشان کرد: این استان زنجان ظرفیت های بالایی دارد و این نمایشگاه بخش کوچکی از ظرفیت ها و پتاسیل ها را به نمایش گذاشته است. این نمایشگاه تا ۲۷ مرداد دایر است.

5/5 - (3 امتیاز)

یک پاسخ

  1. متاسفانه…اکثر مدیران کشور در همه تصمیمات کشور قبل از اینکه به فکر منافع مردم باشند دنبال منفعت خود و وزارت خانه های خود هستند و هیچ علاقه ای برای سهولت کار مردم ندارند تصمیمات چند دهه گذشته که همه اینطوری بوده….چون خودشان که در بین مردم نیستند که مشکلات مردم رو بدونن….مثلاً برای ایجاد اشتغال کشور رو پر کردن از …مغازه و فروشگاه وبنگاه املاک بدون هیچ حریم صنفی ….گربه ها هم برای خودشون حریم دارن …جدا میگم……و جوان‌های جویای کار مجبور میشن که بیان یه مغازه با هزار بدبختی و قرض و قوله ..تو حریم یه مغازه دیگه باز کنن…که نتیجه آن در سال بعد این میشه که طرف. دوتا. انسان. بی کار و اینبار بدهکار. به جامعه اضافه میشه که خیلی هاشون هم. با چک های برگشتی و پاس نشده …چند خانواده رو هم در گیر می کنن…..و دادگاه های ما پر است از این. قربانی های ..تصمیمات بند تنبانی که فقط مدیران برای آمار دروغین ایجاد اشتغال برای تبلیغات خود ……انجام میدهند و از خدا هم. نمی ترسن…….واقعا که من به این افراد و این مدیران میگم ….ضد مردم و ضد انقلاب واقعی ……اون کسی که. حریم صنفی رو. ابداع کرد روز اول. خیلی با فهم و شعور و کاردان بوده …و با شخصیت و دلسوز کشور و مردم …..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *