چانگان CD701، شاسی‌بلندی که می‌تواند به پیکاپ تبدیل شود!

چانگان CD701

چانگان CD701 کانسپتی الکتریکی است که سال آینده تولید خواهد شد. این خودرو می‌تواند از حالت کراس‌اوور به پیکاپ تبدیل شود.


چانگان با رونمایی از کانسپت CD701، پیش‌نمایشی از خودروی تولیدی عجیبی را ارائه کرده است. این خودرو که از طریق برند Qiyuan راهی بازار خواهد شد، ترکیبی از شاسی‌بلند و پیکاپ است و انتظار می‌رود نسخهٔ تولیدی آن سال آینده راهی بازار شود. این خودرو که روی پلت‌فرم الکتریکی هوشمند SDA چانگان ساخته شده و احتمالاً با نام E0 به بازار عرضه خواهد شد، کراس‌اووری با سقف کوپه مانند است.


چانگان CD701 کانسپتی الکتریکی

CD701 در جلو با چراغ‌های باریک و دی‌لایت‌های C شکل، نمای نسبتاً ساده‌ای دارد. در اینجا همچنین بجای جلوپنجرهٔ سنتی، نمایشگری جای گرفته است که می‌تواند میزان شارژ باطری و برد خودرو را نشان دهد. علاوه بر این، چراغ‌های LED دیگری هم به شکل D در طرفین سپر جلو تعبیه شده‌اند.


بدنه چانگان CD701

درحالی‌که نمای جلویی این کانسپت کاملاً معمولی به نظر می‌رسد، در نمای جانبی و عقب همه‌چیز تغییر می‌کند. برای این ماشین چرخ‌های بسیار بزرگی در نظر گرفته شده که زیر گلگیرهای مربعی جای گرفته‌اند. دستگیره‌های در مخفی و خط سقفی که با شیب به سمت عقب خودرو کشیده شده هم از دیگر ویژگی‌های پروفیل جانبی کانسپت چانگان هستند. در عقب اما CD701 می‌تواند به یک پیکاپ تبدیل شود زیرا پانل شیشه‌ای عقب می‌تواند به‌صورت کشویی به سمت بالا روی سقف خودرو حرکت کند.

صندوق عقب چانگان CD701 الکتریکی

علاوه بر این، در عقب این کانسپت چراغ‌هایی باریک که با نوارهای LED در بالا و پایین به هم متصل شده‌اند و نمایشگری بین آن‌ها که مثل جلو اطلاعات باطری را نشان می‌دهد هم جلب‌توجه می‌کنند. کابین CD701 دقیقاً همان چیزی است که امروزه از خودروهای الکتریکی مدرن انتظار می‌رود. نمایشگر اطلاعاتی-سرگرمی بزرگ، داشبورد ساده، هدآپ دیسپلی و غربیلک فرمان D شکل از مهم‌ترین ویژگی‌های داخل این ماشین هستند. قرار است CD701 با جدیدترین تکنولوژی‌های چانگان تولید شود که یکی از آن‌ها قابلیت شارژ خودکار است.

کابین چانگان CD701 الکتریکی
5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *